MIDDEN - DELFLAND

Kadeloop - 7 juli 2001 - resultaten

Uitslag 23e Kadeloop - 1 km jongens

nr. naam plaats tijd
1     Wilco v.d. Windt     Schipluiden     4.26
2     Joost Bonte     Schipluiden     4.27
3     Justin de Brabander     Honselersdijk     4.40

Uitslag 23e Kadeloop - 1 km meisjes

1     Annick Breukel     Schipluiden     4.31
2     Lisa Teekens     Nootdorp     4.32
3     Jet de Kort     Schipluiden     4.48

Uitslag 23e Kadeloop - 2 km jongens

1     Mike Teekens     Nootdorp     6.39
2     Tim van der Houwen     ‘s-Gravenzande     6.47
3     Maurits Splinter     Zevenhoven     6.52

Uitslag 23e Kadeloop - 2 km meisjes

1     Bianca Jongebreur     Schiedam     7.35
2     Daphne Wesseling     Delft     7.45
3     Sanne Bongers     Voorburg     7.46

Uitslag 23e Kadeloop - 5 km - Mannen : alle leeftijden

nr.     naam     vereniging     plaats     tijd
1     Henri Havinga     AV '40     Delft     15.08
2     Marcel Mientjes     The Hague R.Runner     Leidschendam     15.23
3     Frank Wiegman     -     Delft     15.25
4     Paul Dekkers     De Koplopers     Zoetermeer     15.35
5     Theo Timmermans     The Hague R.Runner     's-Gravenhage     15.40
6     Andre Verburgh     CAV Energie     Rotterdam     16.12
7     Erwin v.d. Jagt Parthenon     -    Zwyndrecht     16.50
8     Jan van Hoeven     -     De Lier     17.14
9     Koos van Paassen     De Koplopers     Den Hoorn     17.15
10    van Wijk     -     Delfgauw     17.18

Uitslag 23e Kadeloop - 5 KM - Vrouwen : alle leeftijden

nr.      naam      vereniging      plaats      tijd
1      Roxanne Weeda    AV Waterweg      Maassluis      17.47
2      Anouska Lievaart      -     ' s-Gravenzande      18.26
3      Jolanda van Beelen      AV Rijnsoever      Katwyk ZH      20.04
4      Petra Zeelenberg      Olympus '70      Honselersdijk      20.32
5      Margriet Hoekstra      The Hague R.Runner      s-Gravenhage      20.51
6      Elly Huisman      De Koplopers      Delfgauw      22.02
7      Judith v.d. Zalm      -      Den Hoorn      22.51
8      Linda Zwinkels      Olympus '70      Honselersdijk      23.14
9      Ivone de Visser      Olympus '70      Naaldwijk      23.23
10      Suzanne Mostert      -      Schipluiden      23.32

Uitslag 23e KADELOOP - 12 km - Mannen : t/m 39 jaar 

nr.      naam      vereniging      plaats      tijd
1     Michel de Maat      AV Fortuna      Vlaardingen      37.35
2      Danny Intveen      ARV Ilion      Zoetermeer      38.31
3      Wim Padmos    Voorne Atletiek      Rockanje      38.51
4      Jeroen Koot      Sparta      s-Gravenhage      38.55
5      Victor Maliy      Haag Atletiek      s-Gravenhage      39.01
6      Eric Teunissen      Olympus '70      s-Gravenzande      40.12
7      Alfred Roelen      Loopgroep PK      Delft      40.23
8      Rik Bisschop      AV '40      Delft      40.56
9      Rob Smit      De Koplopers      Pijnacker      40.58
10      Wim van Velden      Olympus '70      s-Gravenzande      41.15

Uitslag 23e Kadeloop - 12 km - M40 : 40-44 jaar 

nr.     naam     vereniging     plaats     tijd
1     Fred van Zoest     AV '47     Boskoop     39.31
2     Charles Timmermans     Parthenon     Hellevoetsluis     40.28
3     Jos Brouwer     Veteranen Nl.     Schipluiden     41.34
4     Rut Zoutman     Olympus '70     Monster     41.34
5     Thom Melissen     De Koplopers     Delft     41.38
6     Ad van Marrewijk     Spark     Rhoon     42.15
7     Kees Olsthoorn     De Koplopers     Den Hoorn     42.40
8     Peter van Leeuwen     The Hague R.Runner     S-Gravenhage     42.47
9     Frans Nieboer     De Koplopers     Ryswyk ZH     42.56
10     Kees Paalvast     -     Vlaardingen     43.04

Uitslag 23e Kadeloop - 12 km - M45 : 45-49 jaar 

nr.      naam      vereniging      plaats      tijd
1      Gerard Hol      Veteranen Nl.      Amersfoort      39.13
2      Martin Dubbeld      Haag Atletiek      Rijswijk ZH      42.22
3      Arthur Wery      De Koplopers      Zoetermeer      44.07
4      Ronald Kolloffel      AV Waterweg      Maassluis      44.55
5      Leo van Leeuwen      AV '40      Den Hoorn      45.03
6      Wim Wubben      Veteranen Nl.      Monster      45.28
7      Anton van Spronsen      Veteranen Nl.      Monster      45.35
8      Cor Hoebeke      De Koplopers      Pijnacker      45.49
9      Willem Willemsen      Olympus '70      Honselersdijk      46.02
10      Ed de Graaf      Spark      Spykenisse      46.19

Uitslag 23e Kadeloop - 12 km - M50 : 50-54 jaar 

nr.      naam      vereniging      plaats      tijd
1      Peter van Koppen      Veteranen Nl.      Naaldwijk      41.49
2      Wil Sparreboom      Loopgroep PK      Rotterdam      41.57
3      Cees Wubben      Veteranen Nl.      Naaldwijk      45.05
4      Hans de Jong      Veteranen Nl.      Delft      46.56
5      Andre Bartels      De Koplopers      Ryswyk ZH      47.47
6      Nico de Vries      AV Fortuna      Schiedam      49.20
7      Jan Zuurmond      Olympus '70      Naaldwijk      49.36
8      Theo Jonkman      AV Waterweg      Maassluis      50.14
9      Herman Koning      Olympus '70      De Lier      50.33
10      Luc Dumont      AV Fortuna      Vlaardingen      50.42

Uitslag 23e Kadeloop - 12 km - M55 : 55-59 jaar 

nr.     naam     vereniging     plaats     tijd
1     Ton Haas     -     Vlaardingen     50.25
2     Nol van Keeken     -     Delft     50.29
3     Jacques Oostdijk     AV Waterweg     Maassluis     50.32
4     Henk Jumelet     Loopgroep PK     Vlaardingen     50.44
5     Piet van Schie     -     Kwintsheul     50.55
6     Sebastiano Di Paola     De Koplopers     Delft     50.56
7     Aad Koornneef     -     De Lier     52.46
8     Gerrit Baas     AV Fortuna     Schiedam     52.57
9     Dick Zegers     -     Delft     52.59
10     Wim Wouters     Haag Atletiek     Delft     53.12

Uitslag 23e Kadeloop - 12 km - M60 : 60 jr en ouder 

nr.      naam     vereniging      plaats      tijd
1      Leo Vonk      Olympus '70      Wateringen      48.18
2      Sjaak Alsemgeest      AV '40      Nootdorp      51.52
3      Jacob Teuthof      Loopgroep PK      Delft      51.53
4      Peter Hoek      The Hague R.Runner      s-Gravenhage      53.00
5      Theo Kruyskamp      AV R.Running As.      s-Gravenzande      54.05
6      Wim de Heer      AV Waterweg      Maassluis      55.06
7      van Rooyen      ARV Ilion      Zoetermeer      56.52
8      Rob Brouwer      Veteranen Nl.      Delft      57.11
9      Leo van Lier      AV '40      Delft      57.38
10      Frans v.d. Bosch      De Hardloper      Schipluiden      57.45

Uitslag 23e Kadeloop - 12 km - Vrouwen : t/m 34 jaar 

nr.      naam      vereniging      plaats      tijd
1     Carla Ophorst      Olympus '70      Honselersdijk      44.57
2      Marianne Hoogerbrugge      Haag Atletiek      Monster      47.40
3      Ellen de Groot      AV Sparta      s-Gravenhage      48.57
4      Jacqueline Nell      Thof Running      Maasland      52.23
5      Ilona Lievaart      -      s-Gravenzande      53.10
6      Simone Lankhuijzen      Sparta      s-Gravenhage      54.24
7      Astrid Barendse      Olympus '70      Naaldwijk      54.36
8      Diana Gram      Olympus '70      Naaldwijk      54.54
9      Wietske Vreugdenhil      Olympus '70      De Lier      56.45
10      Jolanda van Velzen      Olympus '70      Naaldwijk     57.06

Uitslag 23e Kadeloop - 12 km - V35 : 35-44 jaar 

nr.      naam      vereniging      plaats      tijd
1      Corina Voorn      De Koplopers      Delft      48.17
2      Anneke Starrenburg      Olympus '70      Honselersdijk      51.12
3      Mieke Ketelaars      AV Fortuna      Schiedam      51.19
4      Petra van Marrewijk      Olympus '70      Heenweg      52.02
5      Carin v.d. Ende     Loopgr. Madestein      s-Gravenzande      52.39
6      Jose Stolze      Olympus '70      De Lier      52.45
7      Cora Klumpers      Olympus '70      Kwintsheul      57.19
8      Maria Frensch      -      Den Hoorn      57.35
9      Antoinette Kamermans      Olympus '70      Honselersdijk      58.40
10      Jacquelien Buitendijk      AV '40      Delft      58.46

Uitslag 23e Kadeloop - 12 km - V45 : 45 jr en ouder 

nr.      naam      vereniging      plaats      tijd
1      Jeanette Weeber      Haag Atletiek      s-Gravenhage      51.26
2      Ria Sonneveld      Olympus '70      s-Gravenzande      56.58
3      Marianne Steehouwer      AV Fortuna      Vlaardingen      1.00.56
4      Cilia Moerenhout      Olympus '70      De Lier      1.01.13
5      Tineke v.d. Meer      Lierse R. Runners      De Lier      1.02.06
6      Jolanda Ammerlaan      Thof Running      Maasland      1.02.23
7      Marja de Vette      De Hardloper      Schipluiden      1.03.49
8      Ariena de Jong      -      Schiedam      1.05.41
9      Gretha Vijverberg      Lierse R. Runners      Naaldwijk      1.06.33
10      Annie Hoogerbrugge      Olympus '70      Naaldwijk      1.07.04

Bron: Organisatie 23e Kadeloop - De Hardloper.

23 december 2013